מוסך ראנדן בירושלים – שומרים על בטיחותכם

טיפול רכבישנה חשיבות רבה בבחירה נכונה של שירותי מוסך. טיפולי מוסך מקצועיים מבטיחים שמירה על תקינות הרכב ועל בטיחות הנוסעים בו. מעבר למקצועיות בביצוע בפועל של טיפולים תקופתיים או תיקון תקלות ברכב מעת לעת, מענה בזמן אמת כאשר עולה חשד לתקלה ברכב יכול במקרים מסוימים למנוע אסון, שכן המשך נהיגה בעת תקלה חמורה ברכב מסוכנת ביותר.

ראנדן הינו מוסך בירושלים אשר מציע שירותי מוסך מקצועיים מקיפים, המלווים את בעל הרכב כל השנה, בביצוע טיפולים ותיקונים ברמה המקצועית הגבוהה ביותר, מתן מענה אישי מהיר בכל שאלה וצורך, מעקב אחרי זמני טיפולים וחידוש טסט לרכב ועוד.

טיפול מוסך מקצועי לא פחות ממוסך יבואן – ובעלויות נמוכות יותר

חשוב לדעת שבעלי רכב רשאים לטפל ברכבם בכל מוסך שהינו מוסך מורשה מטעם משרד התחבורה, וזאת מבלי לאבד את אחריות היצרן. כך יכול לדוגמה בעל רכב מיצובישי להכניס רכבו לטיפול מוסך מיצובישי בירושלים שאינו מוסך היבואן ועדיין לשמור על אחריות היצרן, כל עוד כאמור לא מדובר על מוסך שאינו פועל כחוק, מה שמכונה בשפת העם 'מוסך מדרכה'. למעשה, לא פעם מגיעים אל מוסך ראנדן בעלי רכב שהכניסו קודם לכן את רכבם לטיפול במוסך היבואן/יצרן, אך לא היו מרוצים מהשירות מבחינת מקצועיות או חוסר אדיבות ויחס אישי, או לחילופין מעלויות טיפולי הרכב.

במוסך ראנדן שמים דגש על מתן שירותי מוסך ברמה הגבוהה ביותר תחום הרכב, וזאת מבלי להתפשר על מתן שירות אדיב ויחס אישי, והכל במחירים הוגנים, פעמים רבות נמוכים בעשרות אחוזים מאלו של מוסכי היבואנים. קיבלתם הצעת מחיר ממוסך היבואן? אנו מזמינים אתכם להגיע לראנדן, מוסך בתלפיות, לקבלת הצעת מחיר נוספת. פעמים רבות לקוחות נוכחו לדעת כי מחירי מוסך ראנדן נמוכים כדי עשרות אחוזים וישנם אף מקרים בהם בדיקת מוסך ראנדן העלתה שחלק מן הטיפולים שהוצעו במוסך היבואן אינם נדרשים כלל.

ייעוץ ומענה מהיר בכל שאלה

מעבר לטיפולי רכב בסטנדרטים הגבוהים ביותר, לקוחות מוסך ראנדן בירושלים נהנים ממענה מהיר לכל שאלה והתייעצות. לעיתים תוך כדי נהיגה עולה חשד לתקלה ברכב. חשוב להבין שישנן תקלות רכב שעלולות לסכן את חיי הנוסעים ברכב ולכן יש צורך בעצירה מיידית של הרכב וגרירתו למוסך. לדוגמה, בחודש מרץ 2016 התקשר למוסך ראנדן אחד מלקוחותיו משום ששמע רעשים בזמן בלימת הרכב. לאחר מספר שאלות, אנשי הצוות המקצועיים של מוסך ראנדן הבינו שהבלמים אינם תקינים וייעצו לו שלא להמשיך בנסיעה במצב זה, ולגרור את הרכב למוסך. מקרה זה הינו דוגמה לחשיבות של מענה מקצועי מהיר כאשר יש חשש להמשך הנסיעה ברכב, שכן נהיגה עם בלמים בלתי תקינים מהווה סכנה של ממש.

תזכורת לקראת תאריך טיפול תקופתי לרכב ו/או חידוש רישיון רכב

עוד ראוי לציין כי שירות מוסך ראנדן כולל מעקב ממוחשב אחר תאריכי טיפולים תקופתיים לרכב וחידוש טסט, והלקוחות מקבלים תזכורת בהודעת לקראתם. המוסך עושה שימוש במערכת ניהול לקוחות חכמה אשר מנהלת מעקב עבור הלקוחות של עד 17 שנים אחורה, ובו היסטוריית הרכב שלהם.

מידע מקצועי לשירותכם

באתר מוסך ראנדן ניתן למצוא מידע רב בכל הנוגע לתקלות רכב נפוצות, טיפים לתחזוקת הרכב, בחירת שירותי מוסך ועוד. אנו מאמינים שידע הוא כוח. תחזוקה נכונה של הרכב שומרת על תקינותו ועל בטיחות הנוסעים. בנוסף, כאשר יש צורך בטיפול מוסך, ידע יכול לסייע במניעת מקרים בהם בעלי רכב יפלו קורבן לתרמית מצד המוסך.

לסיכום, שירותי מוסך מקצועיים עם יחס אישי חשובים ביותר להבטחת תקינות הרכב וביטחון הנוסעים בו. השיקול הכלכלי אמנם חשוב, אך אין לשים אותו לפני איכות השירות שתקבלו, שכן אין מחיר לשמירה על בטיחות המשפחה. מוסך ראנדן מאפשר לכם ליהנות מכל העולמות – שירות מקצועי, אדיב ואישי במחירים הוגנים.

אתם מוזמנים להתרשם ממבחר המלצות לקוחות מרוצים של מוסך ראנדן.

לתיאום בדיקה או טיפול רכב, חייגו 02-6780790 או לחצו ראנדן – מוסך בירושלים.

סגירת תפריט
Call Now Button

קביעת טיפול