מוסך בירושלים


מוסך בירושלים - ראנדןכיום הרכב הפרטי הפך לחלק בלתי נפרד מחיינו, וכמעט לכל משפחה בישראל יש לפחות כלי רכב אחד בבעלותה. כבעלי רכב פרטי תזדקקו למוסך עבור טיפולים תקופתיים (פעם או פעמיים בשנה) ויש לקחת בחשבון כי אין רכב, חדש כישן, בו לא יווצרו לעולם תקלות אשר יחייבו תיקון במוסך. לכן, חשוב לבחור מוסך בירושלים בו תדעו כי תקבלו את טיפול אמין ומקצועי עבור רכבכם במחירים סבירים.

אז מה חשוב לדעת?

אמינות מוסכים

לרובנו אין ידע טכני בתחום הרכב, ולכן אחד הדברים החשובים ביותר לבעל רכב הוא לדעת כי בעל המקצוע במוסך הוא אמין. זוהי חוויה בלתי נעימה ביותר לגלות לאחר תיקון כי צוות המוסך הגזים בתיאור חומרת התקלה ברכב ודרש תשלום מוגזם עבור התיקון. רוב בעלי הרכב מתייעצים עם בני משפחה וחברים בבחירת מוסך. כדי למזער את הסיכוי לרמאויות, יכול בעל רכב לבדוק האם המוסך בעל רישיון בתוקף, ולדרוש אחריות בכתב על הטיפולים ועל החלפים. בנוסף, בעל הרכב יכול לבדוק האם המוסך חבר באיגוד המוסכים בישראל, כלומר מחויב לאמנת שירות של משרד התחבורה ומפוקח על ידו.

מקצועיות המוסך

מוסך מקצועי ייתן שירותי רכב תוך הקפדה על עבודה מקצועית, עמידה בסטנדרטים הגבוהים ביותר בענף והתאמה מלאה להוראות היצרן. מקצועיות צוות המוסך מושפעת הן מההכשרה המקצועית וכן מהניסיון בעבודה בתחום. בנוסף, מוסך מקצועי ואמין יבצע את הטיפול ברכב בפרק זמן סביר.

תקלות שונות ברכב מצריכות סוגי טיפולים שונים. חשוב לוודא כי המוסך מוסמך ומנוסה בתחום הספציפי הדרוש. לדוגמא, לתיקון תקלות חשמל ברכב דרוש צוות חשמלאי רכב, בעוד שלתקלות במיזוג האוויר והקירור ברכב דרוש צוות טכנאי מיזוג.

המכשור במוסך גם הוא מעיד על מקצועיותו; מוסך מקצועי יחזיק מכשור טכנולוגי אשר מאפשר דיאגנוסטיקה ממוחשבת לאיתור תקלות רכב במערכות ההזרקה, תיקון מחשבי רכב ועוד.

עלות טיפול מוסך

מוסך מורשה אינו האופציה היחידה העומדת בפני בעל רכב פרטי. ללא ספק, עבור בעל רכב חדש אשר הינו במסגרת האחריות כדאי לפנות למוסך בו יקבל את השירות בחינם. עם זאת, פעמים רבות יוכל לדוגמא בעל רכב מיצובישי לקבל טיפול במוסך שאינו מוגדר מוסך מיצובישי מורשה ולקבל טיפול נאות לרכב ברמה לא פחותה מזה שינתן לו במוסך מורשה, עם אחריות על הטיפול והחלפים, ובמחירים זולים הרבה יותר, לעיתים בהפרש של עשרות אחוזים! כמו כן, אין זה נכון שמוסך "רגיל" ישתמש תמיד בחלקים לא מקוריים. מוסכים רבים מאפשרים ללקוח לבחור האם לעשות שימוש בתיקון בחלקים מקוריים או לא מקוריים. במידה והמוסך אמין, מחזיק עובדים מקצועיים ונותן שירות איכותי, אין סיבה לא לשקול פנייה אליו.

מוסך ראנדן הינו מוסך בירושלים החבר באיגוד המוסכים בישראל ובעל תו תקן 'אמנת השירות' המבטיח שירות אדיב ומקצועי ללא פשרות. עובדי המוסך הינם מומחים בתחומם, ולקוחות המוסך נהנים מיחס VIP הכולל שירות איסוף הרכב אל מוסך ראנדן והחזרתו ללקוח בתום הטיפול.

להצעת מחיר ותיאום טיפול מוסך חייגו 02-6780790, או לחצו – מוסך ירושלים
 

סגירת תפריט
Call Now Button

קביעת טיפול