חוות דעת לקניית רכב לאחר בדיקה במכון רישוי


בדיקת רכב לפני קניהרכישת רכב מהווה את אחת מן ההוצאות הגדולות של אדם במהלך חייו, ולכן עליו לבדוק היטב האם קניית רכב ספציפי שבחר הינה כדאית. רבים מעדיפים לקנות רכב משומש, מטעמי תקציב, משיקולי עלות מול תועלת, כרכב ראשון לנהג צעיר או מכל סיבה אחרת.

מתלבטים באשר לקניית רכב אחרי שקיבלתם את תוצאות הבדיקה ממכון הרישוי ?
מוסך ראנדן ישמח לעמוד לרשותכם ולנתח את תוצאות הבדיקה ממכון הרישוי כך שתוכלו לקבל את ההחלטה הנכונה לגבי הרכב, האם הוא המצב תקין ומה החסרונות והיתרונות שלו בהתאם לתוצאות הבדיקה. והאם הוא מתאים לכם.
מוסך ראנדן הינו מוסך בירושלים אשר נותן שירות לכל דגמי הרכבים, ולכן יכול לתת ייעוץ מקיף הודות לידע הרב ולניסיון אשר צבר לאורך שנים.

גם לאחר שעושים בדיקה לרכב חדש במכון רישוי מוסמך עולות דילמות הקשורות למצבו הטכני של הרכב המשומש והבלאי הייחודי שלו. גם אם החלטתם איזו מכונית אתם רוצים, ומצאתם מוכר רכב מסוג זה, וודאי תרצו לוודא שהרכב הינו אכן במצב עליו הצהיר המוכר, ושלא תגלו "הפתעות" לא נעימות לאחר הרכישה.
בעת רכישת רכב משומש, אין ברשותכם את אחריות היצרן ממנה נהנים בעת רכישת רכב חדש למשך מספר שנים, ולכן רכישת רכב משומש כרוכה בסיכון מסוים, בייחוד עבור רוכש בלתי מנוסה. בקניית רכב משומש תרצו לוודא כי לא תיאלצו לגשת למוסך באופן תדיר לטיפול בתקלות ובכך תבזבזו זמן יקר ולא מעט כסף. תיקון תקלות חמורות ברכב משומש יכולות להביא לעלויות גבוהות, שאינן מצדיקות לעיתים את החזקת הרכב ורכישתו מלכתחילה.

מומלץ שלא לרכוש רכב משומש ללא בדיקתו במכון בדיקה מורשה, ולרוב עלות הבדיקה תשולם על ידיכם, הקונים. רצוי לגשת לבדיקת הרכב באחד ממכוני הרישוי או מכוני בדיקה מורשים על ידי משרד התחבורה שאתם בחרתם ולא המוכר. ללא ספק, בדיקה כזו תבטיח לכם שתקבלו תמונה די טובה לגבי מצב הרכב, תקינותו או הליקויים שבו. עם זאת,
לאחר בדיקת הרכב במכון הרישוי, תוכלו לחזור למוסך ראנדן עם טופס הסיכום שתקבלו בסיומה של בדיקת הרכב להמשך התייעצות. תוצאות הבדיקה ניתנות לפרשנות, ולכן במידה והתגלו ליקויים, עלולים להיות להם השלכות בטיחותיות, מעבר להשלכות הכלכליות, ונהיגה ברכב שאינו תקין יכולה להוות סכנה לנהג וליתר נוסעי הרכב.
לכן, לכן חשוב לקבל ייעוץ מקצועי ממוסך ראנדן, מוסך בתלפיות עם ניסיון מוכח ורב שנים כמעט בכל סוגי ודגמי הרכבים בישראל.
צוות המוסך יכול לתת לכם ייעוץ והסבר על ממצאי הבדיקה, וקבלת הערכת עלויות תיקון הרכב בהתאם לליקויים שנמצאו. כך, תוכלו לקבל תמונה מלאה ואובייקטיבית באשר למצב הרכב, ולהגיע להחלטה הנכונה באשר לכדאיות רכישת הרכב עבורכם.

לסיכום, מוסך ראנדן מציע חוות דעת לקניית רכב לאחר בדיקה במכון רישוי וללא עלות(!) במטרה להחליט האם כדאי לכם לרכוש את הרכב, בהתאם למצב הרכב והסכום המבוקש עליו. מחיר השוק פעמים רבות שונה מאד ממחיר המחירון, וייתכן והמחיר הנדרש עבור הרכב הנדון גבוה מדי. מחיר הרכב המבוקש ביחס למספר הקמ"ש שלו הינו אספקט נוסף שיש לבדוק. הצוות המקצועי של מוסך ראנדן יוכל לענות על שאלות אלו, ויחד עם ממצאי הבדיקה להמליץ האם כדאי לרכוש את הרכב או לא.

שירות הייעוץ שמציע מוסך ראנדן יכול לחסוך לכם מפח נפש והוצאות מיותרות בסדר גודל של אלפי שקלים!

מלאו "טופס הזמנת טיפול / שירות" או לחצו ליצירת קשר עם מוסך ראנדן בירושלים
סגירת תפריט
Call Now Button

קביעת טיפול