מוסך פורד ירושלים

מוסך פורד ירושליםמוסך ראנדן מספק שירותי רכב לבעלי מכוניות פורד, יצרנית רכב בינלאומית מהגדולות בעולם, אשר נוחלת הצלחה רבה גם בארץ. חברת פורד (Ford Motor Company) נוסדה בארצות הברית ב- 1903, ע"י הנרי פורד ומספר שותפים נוספים. הנרי פורד היה המהנדס הראשי של החברה. היות והאמין כי המכונית היא מוצר צריכה בסיסי, הוא התעקש להתמקד בפיתוח ובייצור של מכוניות פשוטות, אמינות וזולות. זאת, במטרה שיהיה ניתן ליצר אותן בכמויות גדולות וליעד אותן לקהל הרחב ולא לעשירים בלבד. עקב חילוקי דעות עם שותפיו בעניין זה, רכש את מניות השליטה בחברה מהם. בשנת 1906
פורד מונה לנשיא החברה.

תרומת פורד המשמעותית ביותר לתעשיית הרכב היתה בהמצאת שיטת פס הייצור הנע, אשר החלה להיות בשימוש במפעל פורד בשנת 1913. על פי שיטה זו, כל עובד מבצע פעולה מסוימת קבועה בעמדה קבועה באחד משלבי ההרכבה של המכונית, אשר נעה על פס הייצור. שיטה יעילה זו אפשרה הוזלה של מחירי המכוניות באופן משמעותי ביותר.

עקב הפופולריות של דגמי רכבי פורד, ישנו ביקוש רב לשירותי מוסך פורד בירושלים. בעלי רכבי פורד מבקשים למצוא אמין ואיכותי, בכדי להבטיח שיקבלו את השירות הטוב והמשתלם ביותר. בארץ נמכר מספר רב של דגמי רכבי פורד. בין הדגמים הפופולריים של חברת פורד ניתן למנות את:

  • פורד פוקוס (Ford Focus) , מכונית משפחתית בעלת עיצוב ספורטיבי.
  • פורד פיאסטה (Ford Fiesta) , מכונית סופר-מיני.
  • פורד מונדאו (Ford Mondeo) – מכונית משפחתית גדולה ומרווחת.
  • פורד קוגה (Ford Kuga) , פורד אדג' (Ford Edge) וכן פורד אקספלורר (Ford Explorer) ,
    רכבי פנאי-שטח (SUV) חדשני המשלבים מערכות טכנולוגיות מתקדמות.
  • פורד קונקט (CONNECT) , רכב מסחרי קל.

מוסך ראנדן מעניק שירותי רכב מקצועיים לבעלי רכבי פורד בעלות נמוכה ממוסכי שירות, כך שבעל הרכב יכול לחסוך עד 20% בעלויות הטיפול. בין השירותים: טיפולים תקופתיים, דיאגנוסטיקה ממוחשבת, חשמל רכב, מיזוג אוויר וקירור ברכב, מכונאות רכב, עבודות פחחות וצבע ועוד. המוסך מעניק אחריות מלאה על טיפולי רכב, אשר מבוצעים תוך הקפדה מרבית על עמידה בסטנדרטים הגבוהים ביותר בענף הרכב. ההחלטה על שימוש בחלקים מקוריים או לא מקוריים נעשית על פי סוג התקלה והעדפת הלקוח.

מוסך ראנדן, מוסך פורד בירושלים, מחזיק בתו תקן 'אמנת השרות', כך שללקוח מובטח שרות אישי, אדיב ומקצועי ללא פשרות. כל לקוחות המוסך, וביניהם בעלי רכבי פורד רבים, נהנים משירות VIP אשר כולל איסוף הרכב על ידי עובד ראנדן מבית הלקוח ובסיום הטיפול החזרתו לבעל הרכב, לביתו או למקום עבודתו.


לקביעת טיפול רכב צרו קשר בטלפון 02-6780790, או לחצו – מוסך פורד ירושלים

לקריאה מורחבת על השירותים שמציע ראנדן, לחצו  שירותי מוסך בירושלים

 

מוסך פורד בירושלים  |  מוסך בירושלים  |  מוסך בתלפיות  |  מוסך ראנדן  |  מוסך פורד ירושלים

סגירת תפריט
Call Now Button

קביעת טיפול