מוסך סקודה ירושלים

מוסך סקודה ירושליםחברת סקודה אוטו היא יצרנית רכב גדולה בצ'כיה, אשר משתייכת כיום לקבוצת פולקסווגן הגרמנית (VAG). תחילתה של החברה בשנת 1895, כאשר מכונאי בשם וצלאב לורין ומוכר ספרים בשם וצלאב קלמנט ייסדו את חברת "לורין את קלמנט" לייצור אופניים. בשנת 1899 הם החלו לייצר גם אופנועים, אשר זכו להצלחה רבה והחל משנת 1905 ייצור האופנועים הוחלף בהדרגה בייצור מכוניות.

דגם המכונית הראשון שייצרה החברה, Voiturette A , זכה להצלחה במהרה, והביא לביסוס החברה כיצרנית רכב באוסטרו-הונגריה ומחוץ לה. תהליך התבססות החברה בשוק המכוניות הבינלאומי היה מהיר, ובהתאם לכך גם קצב גדילת היקפי הייצור שלה. כתוצאה מכך, בשנת 1907 "לורין את קלמנט" הפכה מחברה פרטית לחברה ציבורית.

לאורך השנים התרחב מגוון הרכבים אותם ייצרה החברה, ובשנת 1925, בה התאחדה עם חברת סקודה פילזן, היא כבר ייצרה מגוון רחב של מכוניות נוסעים, משאיות וכן אוטובוסים, וזאת בנוסף לייצור מנועי מטוסים ומכונות חקלאיות. בתחילת שנות ה-30 של המאה העשרים סקודה חזרה לפעול כחברה עצמאית. את פריצת הדרך שלה לאחר תקופת השפל הכלכלי הגדול השיגה הודות להצלחת הדגם המהפכני שלה – סקודה פופולר.

ב-1946, כחלק מגל גדול של הלאמות רכוש בצ'כיה שלאחר מלחמת העולם השנייה, סקודה הפכה לחברה ממשלתית בשם AZNP, אשר קיבלה את המונופול לייצור מכוניות נוסעים במדינה.

למרות שהחברה היתה מובילה בשוק הרכב המזרח-אירופי, רמת המכוניות שייצרה החלה להיחשב לקראת סוף שנות ה-60 לנמוכה ביחס לאלו ממערב-אירופה, אשר השתמשו בפיתוחים טכנולוגיים חדשים. היקף הייצור של החברה החל לגדול שוב ב-1987, עם השקת דגם הרכב המודרני והמעוצב סקודה פייבוריט. דגם זה היה הראשון שחברת סקודה שיווקה למדינת ישראל.

שיתוף הפעולה עם פולקסוואגן החל מ-1991 נרקם על רקע הרצון של סקודה לחבור לשותף חיצוני חזק שיבטיח את יכולתה להתחרות בשוק הבינלאומי בטווח הארוך. הודות להשקעה של פולקסווגן בעיצוב ובטכנולוגיה, איכות רכבי סקודה השתפרה, ודגמי הרכב החדשים, דוגמת פליסיה, אוקטביה ( Skoda Octavia ) וסקודה פביה (Skoda Fabia  ) הצליחו באירופה ובישראל הודות לעמידות ולמחיר התחרותי שלהן. בשנת 2001 הציגה סקודה את הדגם סופרב (Skoda Superb ), אשר משתייך לשוק של מכוניות סלון, בשנת 2006 את סקודה רומסטר (Skoda Roomster ), רכב פנאי קטן, ובשנת 2010 השיקה דגם רכב פנאי/שטח בשם סקודה יטי ( Skoda Yeti ). בסוף שנת 2011 הוציאה את דגם סקודה סיטיגו (Skoda Citigo ), רכב מיני ולאחר מכן את סקודה רפיד (Skoda Rapid ), רכב סופר מיני בתצורת סדאן.

מוסך סקודה בירושלים

השוק הישראלי נחשף לרכבי סקודה רק בשנות התשעים, ולמרות שרכבים אלו נחשבים למותג העממי מבית פולקסוואגן, הם זוכים להצלחה בקרב הצרכנים הישראלים כמו המערב אירופאים. דגמים כמו סקודה אוקטביה, רכב משפחתי, וסקודה פאביה, רכב סופר מיני, פופולריים מאד, בעיקר מאז שהחל שימוש בטכנולוגיית ה-TSI/DSG בדגמי סקודה. גם מכוניות הפרימיום של סקודה דוגמת סקודה סופרב וסקודה יטי זוכות להצלחה.

ראנדן, מוסך ירושלמי, מציע שירותי רכב לבעלי מכוניות סקודה, ביניהם טיפולים תקופתיים, שירותי מכונאות רכב, דיאגנוסטיקה ממוחשבת, תיקון תקלות חשמל, מיזוג אוויר וקירור, עבודות פחחות וצבע ועוד.  בעלי רכבי סקודה יכולים ליהנות מן השירות המקצועי והאישי של מוסך ראנדן. אשר מחזיק בתו תקן 'אמנת השירות'. כל טיפולי הרכב נערכים בהתאם להוראות היצרן ותוך שמירה על אחריות היצרן.

מוסך ראנדן ירושלים הינו בעל ניסיון רב בטיפולים ברכבי סקודה, והטיפול ברכב מתבצע באמצעות מכשור טכנולוגי וציוד דיאגנוסטיקה לרכב מהמתקדמים בענף. השירות הניתן ללקוחות מוסך ראנדן בירושלים כולל איסוף הרכב מבית הלקוח אל המוסך בתלפיות והחזרת הרכב עד לבית או למקום העבודה של הלקוח.

למחפשים מוסך סקודה בירושלים- מוסך ראנדן מציע לכם שירות מקצועי ואמין במחירים נמוכים, עד כ-20% ממחירי מוסכי סקודה מורשים!

להמשך קריאה על שירותי המוסך של ראנדן, לחצו שירותי מוסך

לקביעת טיפול רכב צרו קשר בטלפון 02-6780790
סגירת תפריט
Call Now Button

קביעת טיפול