מוסך סיטרואן בירושלים

מוסך סיטרואן ירושליםחברת סיטרואן (Citroën) הצרפתית נוסדה בשנת 1919. מייסד החברה, אנדרה סיטרואן, הקים ב-1913 מפעל ליצור גלגלי שיניים בפטנט ייחודי אותו רכש – שילוב של שני גלגלי שיניים אלכסוניים זה לצד זה בכיוונים הפוכים. הדוגמה של השילוב הזה הפכה לסמל של חברת הרכב סיטרואן.

בתחילת המאה ה-20 יצרני רכב אירופאים ייצרו דגמי רכבים בודדים בעבודת יד מלאה בסדנאות רכב קטנות. הדבר ייקר את מחירי המכוניות. אנדרה סיטרואן רצה לחקות את המודל של חברת פורד בה נערך ייצור המוני בהיקף של מאות מכוניות ליום, ובכך להוזיל את עלות הייצור ולהוריד את מחירי הרכב לצרכן. מראשית דרכה ועד היום, חברת סיטרואן היא חברה מובילה אשר ידועה בחדשנותה. דגמיה כוללים חידושים טכנולוגיים וייחודיים ובעלי עיצובים מיוחדים.

בשנות ה-2000 הציגה סיטרואן את סדרה C אשר כללה את הדגם הקומפקטי ודגמים משפחתיים. סדרה זו נוצרה במטרה להפוך את המכוניות לזולות ונגישות יותר לקהל הרחב. כיום מיובאים לישראל דגמים שונים, ביניהם: סיטרואן C5, סיטרואן C3 PICASSO, סיטרואן C-ZERO, סיטרואן C6, סיטרואן NEW C1, סיטרואן C4 PICASSO, סיטרואן C-ELYSEE, סיטרואן DS3, סיטרואן DS4 ועוד. עקב הפופולריות של הדגמים השונים בארץ, הולך וגובר הצורך בשירותי מוסך המתמחה בטיפול ברכבים אלו.

מוסך סיטרואן ירושלים ראנדן – מעניק מגוון של שירותי רכב לבעלי רכב סיטרואן, הכוללים טיפולים תקופתיים, דיאגנוסטיקה ממוחשבת, מכונאות רכב, תיקון תקלות חשמל ומיזוג אוויר ברכב, עבודות פחחות וצבע ועוד. בטיפול במוסך סיטרואן בירושלים קיימת אפשרות לשימוש בחלקים מקוריים או לא מקוריים לפי העדפת הלקוח. מוסך ראנדן בתלפיות הינו בעל תו תקן 'אמנת השירות' המבטיח שירות מקצועי ואדיב, והוא נהנה ממוניטין רב בקרב לקוחות בעלי רכבי סיטרואן.

לקוחות מוסך ראנדן בירושלים נהנים משירות VIP מקצועי מלא. השירות כולל איסוף הרכב מבית הלקוח אל מוסך בתלפיות ראנדן והחזרת הרכב לבעליו לבית או למקום העבודה. שירותי מוסך ראנדן ירושלים לרכבי סיטרואן הינם במחירים נמוכים עד 20%  ממחירי מוסכי שירות!
 
לקביעת טיפול רכב צרו קשר בטלפון 02-6780790, או לחצו – מוסך סיטרואן ירושלים

לקריאה מורחבת על – שירותי מוסך ראנדן 


 
 
מוסך ראנדן ירושלים  |  מוסך סיטרואן ירושלים  |  מוסך בתלפיות  |  מוסך סיטרואן בירושלים  |  מוסך ראנדן 

סגירת תפריט
Call Now Button

קביעת טיפול