מוסך סיאט ירושלים

מוסך סיאט בירושליםמוסך ראנדן הינו מוסך בירושלים אשר מציע את כל סוגי השירותים עבור רכבי סיאט תחת קורת גג אחת: מכונאות רכב, דיאגנוסטיקה, מיזוג אוויר וחשמל, פחחות וצבע, טיפולים תקופתיים ועוד. בעלי רכבי סיאט נהנים משירותים מקצועיים ואדיבים של מוסך בעל ניסיון רב שנים של טיפול ברכבים אירופאים. במוסך נעשה שימוש בציוד ממוחשב מתקדם לאיתור ואבחון תקלות ומכשור מקצועי לטיפול ברכבי סיאט.

חברת סיאט הוקמה בשנת 1950 על ידי נשיא ספרד, פרנקו, בכדי לייצר מכוניות עבור תושבי ספרד. החברה אשר פעלה בשיתוף עם פיאט, ייצרה למעשה דגמי רכבי פיאט אשר מותגו מחדש עבור השוק הספרדי. בסוף שנות ה-70' פיאט השתלטה על החברה, אך כבר בשנת 1981 היא חזרה לידיי ממשלת ספרד.

בשנת 1985 סיאט חתמה על הסכם שיתוף פעולה עם פולקסווגן והחלה לייצר את הדגמים סיאט איביזה וסיאט מאלאגה. במהלך השנים שלאחר מכן החל תהליך השתלטות הדרגתית של קבוצת פולקסוואגן, ובשנת 1990 הקבוצה רכשה את השליטה בחברת סיאט, וזו האחרונה מוצבה כמותג הספורטיבי שלה.

החל משנת 1991 דגמי הרכב של סיאט, אשר נקראים על שם ערים וחבלי ארץ בספרד, מתבססים על הפלטפורמה של רכבי פולקסווגן. הדגמים מתאפיינים בעיצוב צעיר, ספורטיבי וחדשני, וזאת בניגוד לדימוי העממי בו החזיקה סיאט בעבר.

כיום חברת סיאט משווקת בישראל את הדגמים הבאים:

  • סיאט מי (Seat Mii) – דגם רכב עירוני, קומפקטי בעיצוב ספורטיבי.
  • סיאט איביזה (Seat Ibiza) – סיאט משווקת מספר דגמי איביזה: איביזה SC, איביזה D5 ואיביזה Flow.
  • סיאט טולדו – דגם רכב משפחתי, אשר החליף את הדגם סיאט מאלאגה.
  • סיאט לאון (Seat Leon) – רכב משפחתי בשני דגמים: לאון SC ולאון D5.
  • סיאט אלהאמברה (Seat Alhambra) – רכב מיני וואן מרווח.
  • סיאט קופרה (Seat Cupra) – גרסה ספורטיבית וחזקה של סיאט איביזה.

ראנדן הינו מוסך סיאט בירושלים אשר מעניק שירות מקצועי ואמין במחירים נמוכים עד כ-20% ממחירי מוסכי סיאט מורשים. כמו כן, לקוחות מוסך ראנדן נהנים משירות VIP הכולל איסוף הרכב אל המוסך בתלפיות והחזרתו ללקוח בתום הטיפול.

לקביעת טיפול רכב צרו קשר בטלפון 02-6780790, או לחצו – מוסך סיאט ירושלים

סגירת תפריט
Call Now Button

קביעת טיפול