מוסך סוזוקי בירושלים

מוסך סוזוקי ירושליםחברת סוזוקי מוטור היא יצרנית רכב יפנית, המתמחה בייצור אופנועים ורכבים משפחתיים קומפקטיים וכן רכבים קטנים וחסכוניים. בשנים באחרונות ניתן לראות גם דגמי רכבים מסחריים, רחבי 4X4 וג'יפים של סוזוקי, לצד הדגמים הקטנים והאופנועים.

דגמי חברת סוזוקי המובילים והבולטים על כבישי ישראל הם: סוזוקי סוויפט, סוזוקי אלטו, סוזוקי בלנו, סוזוקי גראנד ויטארה, סוזוקי ספלאש, אופנוע סוזוקי GSX-R750,  אופנוע סוזוקי HAYABUSA GSX-R 1300 ועוד.
 
לעיתים כמו בכל רכב גם בעלי רכבים של סוזוקי צריכים למצוא מוסך סוזוקי בירושלים וזו כמובן אינה משימה מורכבת כיוון שרבים כבר מכירים את מוסך ראנדן שנחשב למוביל מבין מוסכי ירושלים בכלל ולמוביל מבין מגוון מוסכי תלפיות. מוסך בתלפיות ראנדן מתמחה ברחבים יפנים ואירופאים כבר שנים רבות ומכיר את דגמי סוזוקי השונים.
 
מוסך ראנדן מציע ללקוחותיו מגוון שירותי רכב: מכונאות ודיאגנוסטיקה לרכב, שירותים וטיפולים לתקלות ובלאי הרכב, השגת חלקי חילוף תואמי מקור במחירים זולים יותר, טיפולים של פחחות וצבע, ועוד. כלל הלקוחות המגיעים לקבל שירות
של מוסך בתלפיות ראנדן מרוויחים לא רק שירות מקצועי, אמין ויחס אישי אלא
גם עד כ- 20% פחות בעלויות ביחס לעלות מוסכי סוזוקי מורשים בירושלים.
 
מוסך בירושלים המעניק יחס VIP כמו מוסך ראנדן קשה למצוא, אך הלקוחות שבאים מעידים שהשירות המסור, המקצועיות וההגינות שווים הכל, כיוון שהם חוזרים ופונים לקבל שירותי מוסך בכל פעם בעקביות.
 
ניתן לקבוע טיפולי מוסך סוזוקי ירושלים במוסך ראנדן בטלפון – 02-6780790 או באמצעות האתר – מוסך סוזוקי ירושלים
 
לרשימת השירותים המלאה של מוסך ראנדן לחצו – שירותי מוסך ראנדן
מוסך סוזוקי בירושלים  |  מוסך בירושלים  |  מוסך בתלפיות  |  מוסכי סוזוקי ירושלים  |  מוסך ראנדן  

סגירת תפריט
Call Now Button

קביעת טיפול