מוסך מיצובישי בירושלים

מוסך מיצובישי ירושליםחברת מיצובישי ידועה כחברת רכב מצליחה, אך למעשה מדובר בקבוצת חברות יפניות הכוללת מאות תאגידים, חברות, חברות-בת, מוסדות וארגונים, העוסקים במגוון רחב מאד של תחומים כגון בנייה, ייצור כלי טיס, שירותים פיננסיים, תקשורת ועוד. מיצובישי מוטורס, העוסקת בייצור רכבים ומתן שירותי תחזוקה עבורם, הוקמה בשנת 1970 כחלק מקבוצת מיציבושי.

לישראל מיובאים דגמי מיצובישי שונים הכוללים כלי רכב משפחתיים וכן רכבי שטח ופנאי. אחד הדגמים הבולטים בארץ הוא מיצובישי לנסר אשר ייצורו החל בשנת 1971 ונמשך על ידי החברה עד היום. דגם זה של מכונית משפחתית, משווק בישראל מאז 1989. דגם סופר לנסר של מצובישי שווק במקביל לדגם הלנסר, והיה למשפחתית הנמכרת בישראל במשך שנים ברציפות, אך ייצורו הופסק בשנת 1997.

מיצובישי אאוטלנדר הוא רכב כביש שטח, השייך לקטגוריית רכבי מנהלים, וצבר פופולאריות בישראל, בייחוד החל משנת 2007. כמו כן, ניתן למנות את דגם מיצובישי גרנדיס מבין דגמי מכוניות מיניוואן, רכב משפחתי ל-7 נוסעים, ואת דגמי מיצובישי פאג'רו ומיצובישי האנטר מקטגורית רכבי שטח 4X4.

מוסך ראנדן הוא מוסך מיצובישי בירושלים אשר מציע את כל סוגי השירותים עבור רכבי מיצובישי תחת קורת גג אחת כגון מכונאות רכב, דיאגנוסטיקה, מיזוג אוויר וחשמל, פחחות וצבע, טיפולים תקופתיים ועוד. במוסך ציוד ממוחשב מתקדם לאיתור ואבחון תקלות ומכשור מקצועי לטיפול ברכבי מיצובישי, ולמוסך ניסיון רב שנים של טיפולים ברכבים יפניים.

למחפשים מוסך מיצובישי בירושלים, מוסך ראנדן מעניק שירות מקצועי ואמין במחירים נמוכים, עד כ-20% ממחירי מוסכי מיצובישי מורשים. הטיפול נעשה על ידי עובדים מקצועיים אשר פועלים לפתרון התקלות ברכב והבאתו לתפקוד מיטבי ובכך לתרום גם כן לחיסכון בכסף.

לקוחות מוסך ראנדן ירושלים זוכים ליחס אישי ולשירות הכולל איסוף הרכב מבית הלקוח אל המוסך בתלפיות והחזרת הרכב עד ללקוח.

עוד על שירותי מוסך ראנדן

לקביעת טיפול רכב צרו קשר בטלפון 02-6780790, או לחצו – מוסך מיצובישי ירושלים 
מוסך בירושלים  |  מוסך מיצובישי בירושלים  |  מוסך בתלפיות  |  מוסך מיטסובישי בירושלים  |  מוסך ראנדן

סגירת תפריט
Call Now Button

קביעת טיפול