רכישת רכב ראשון לנהג צעיר

רכישת רכב ראשון לנהג צעיראם גם אתם הורים לנער מתבגר או נערה מתבגרת שקיבלו זה עתה את רישיון הנהיגה שלכם, בוודאי יש לכם המון מחשבות, חששות ולבטים שרצים אצלכם בראש, ובצדק! איזה רכב לקנות לילד או לילדה? כמה כסף להשקיע? האם לקנות מליסינג או מפרטי? האם לקנות רכב חדש או משומש? האם לקנות רכב גדול או קטן? מה יהיו השלכות הבחירה על הוצאות תחזוקת הרכב ובכלל זאת טיפול במוסך?

אין ספק שקבלה של רישיון נהיגה זה דבר משמח ומרגש, קל וחומר כשמדובר בקבלת רישיון של הילד או הילדה שלכם, שמסמלת במובנים רבים את הפיכתם לעצמאים. ללא ספק תרצו לעשות כל מה שביכולתכם כדי להבטיח שהילד או הילדה שלכם מוגנים בכביש.      

זה לא סוד שבכל הנוגע לנהיגה על הכביש יש לא מעט סכנות, ומעבר לעובדה הידועה של חוסר הניסיון של נהג צעיר, יש גם נהגים מנוסים רבים שאינם שועים לחוקי הכביש, ועלולים לסכן גם את המיומן שבנהגים. לכן, אין לזלזל בחשיבות ההשקעה ברכב לנהג הצעיר שלכם.

רכישת רכב חדש או משומש?

פעמים רבות הבחירה ברכב ראשון לנהג חדש תהיה ברכב משומש. נהג צעיר הינו מטבע הדברים אינו מנוסה מספיק, ולכן עולה הסבירות שחוסר הניסיון יבוא לידי ביטוי בפגמים ברכב שייווצרו תוך כדי צבירת הניסיון בנהיגה. הורים רבים מבינים כי קניית רכב חדש לא תשתלם ותגרום למפח נפש אם תוך זמן קצר הרכב ייפגם משריטות ו'מכות' בפח הרכב עליו שילמו ממיטב כספכם.

ניתן בהחלט לרכוש רכב יד שנייה במצב טוב אשר יוכל לשרת את הנהג הצעיר נאמנה. עם זאת, חשוב להשקיע את המאמץ למציאת הרכב הנכון והמתאים ביותר עבורו ולהימנע ממצב בו לאחר הרכישה יתגלו 'הפתעות' לגבי מצב הרכב. כאשר רוכשים רכב משומש ישנו סיכון מסוים, שכן לא תזכו לאחריות היצרן למשך כמה שנים, כמו במקרה בו רוכשים רכב חדש.

רכב בלתי תקין הינו בראש ובראשונה סכנה לבטיחות הנהג ונוסעיו. מעבר לכך, גילוי תקלות ברכב רק לאחר רכישתו משמען הוצאות בלתי מתוכננות. במקרים של תקלות חמורות, לעיתים משמעות הדבר היא שלא יהיה משתלם להחזיק את הרכב.

ראנדן, מוסך בירושלים, מציע בדיקה ראשונית של הרכב וייעוץ ללא עלות. בדיקה וייעוץ של אנשי המקצוע בראנדן יסייעו לכם להחליט האם כדאי לכם לגשת למכון בדיקה מורשה או לא, בהתאם למצב הרכב והסכום המבוקש עליו. יש לזכור כי עלות בדיקה כזו עומדת על סכום של כ-600 ₪ עבור מכונית פרטית, ולעיתים לא ישתלם להוציא סכום זה רק כדי לגלות שהרכב אינו מתאים לצרכיכם, סובל מליקויים רבים, או שהמחיר המבוקש עליו כלל אינו ריאלי ביחס למצבו ומספר הקילומטרים שעבר.

במידה ובדיקה ראשונית תעלה כי כדאי לגשת לבדיקת הרכב במכון, תוכלו לחזור למוסך ראנדן לאחר הבדיקה עם טופס הסיכום שתקבלו להמשך התייעצות, במהלכה תקבלו הסבר על ממצאי הבדיקה והערכת עלויות תיקון הרכב בהתאם לליקויים שנמצאו במהלכה.

שירות זה שמציע מוסך ראנדן יאפשר לכם לקבל תמונה מלאה ואובייקטיבית לגבי מצב הרכב, בכדי שתגיעו להחלטה הנכונה באשר לרכישת הרכב עבור הנהג הצעיר.

טיפולי מוסך בירושלים

חשוב להעביר לנהג הצעיר את החשיבות של הקפדה על ביצועי טיפול תקופתי לרכב בזמן, וביצוע כל טיפולי הרכב רק במוסך מורשה על ידי משרד התחבורה. טיפול במוסך מקצועי ואמין יבטיח שמירה על תקינות הרכב באופן מיטבי ועל בטחון נוסעיו. יש לציין שכל בעל רכב יכול לבחור לטפל ברכבו במוסך כללי מורשה ללא איבוד אחריות היבואן, וכך לדוגמה ליהנות משירותי מוסך יונדאי בירושלים שהינו מוסך כללי, דבר שיתבטא לא פעם בעלויות נמוכות באופן משמעותי מאלו של מוסך היבואן.

מוסך ראנדן מציע מגוון שירותי רכב מקצועיים לכלל סוגי הרכב המיובאים לארץ. טיפולי הרכב נערכים תוך עמידה בסטנדרטים הגבוהים ביותר בענף, התאמה מלאה להוראות היצרן, ומתן אחריות מלאה על הטיפולים. כל לקוחות המוסך נהנים משירות VIP, הכולל איסוף של הרכב מבית הלקוח והחזרתו לאחר הטיפול. המוסך רואה חשיבות רבה במתן שירות מקצועי ואמין במחירים הוגנים, אשר יכולים להוות חיסכון של עד 20% מעלויות מוסכי יבואן/יצרן.

סגירת תפריט
Call Now Button

קביעת טיפול