הצעת מחיר נוספת לטיפול רכב

טיפול רכב

לא פעם, בעלי רכב מכניסים את רכבם לטיפול בתקלה ומקבלים הצעת מחיר של אלפי שקלים. אמנם אחזקת רכב משמעה הוצאות בלתי מבוטלות שהינן בלתי נמנעות, אך חשוב לדעת שכל בעל רכב רשאי לבקש הצעת מחיר ממוסך נוסף, ומומלץ לעשות זאת בעיקר כאשר עולה חשד באשר לאמינות הצעת המחיר הראשונית.

לא פעם, בעלי רכב מגיעים למוסך ראנדן, מוסך בירושלים, בבקשה להצעת מחיר, וזאת לאחר שקיבלו הצעת מחיר גבוהה במוסך אחר, ונדהמים לגלות הפרשים משמעותיים עד כדי אלפי שקלים בין ההצעה הראשונה שקיבלו וההצעה ממוסך ראנדן. כיצד יכולים להיווצר פערים כאלו?

אמינות מוסכים

קיימים מוסכים רבים מקצועיים ואמינים, ובכל זאת למרבה הצער קיימים מקרים בהם בעלי רכב נופלים קורבן לרמאות ולניצול חוסר הידע שלהם בתחום. בכדי לנסות ולהימנע ממצבים כאלו, ניתן להשוות בין מספר מוסכים טרם הכנסת הרכב לטיפול, ולחפש מידע וביקורות לקוחות על המוסכים באינטרנט. בעידן של ימינו, קל מאד למצוא מידע ולהתרשם מתגובות גולשים. כמובן שניתן גם לבדוק בקרב בני משפחה וחברים באשר למוסך אמין.

מקצועיות מוסכים

הצעת מחיר גבוהה שלא לצורך יכולה להיות תוצאה של חוסר מקצועיות מצד צוות המוסך שבאה לידי ביטוי באבחון לקוי של התקלה ו/או האופן הנכון לטיפול בה. גם כאן, התייעצות עם מכרים והסתמכות על חוויות של לקוחות קודמים יכולה לעזור במציאת מוסך מקצועי ואמין.

תעריף שעת עבודה ועלויות חלקי חילוף

סיבה אפשרית נוספת להצעת מחיר גבוהה יכולה להיות תעריף גבוה של עלות שעת העבודה ו/או שימוש בחלקי חילוף מקוריים שהינם יקרים לעיתים באופן משמעותי לעומת חלקים חלופיים תקניים. בהיבט זה ניתן לראות פעמים רבות את ההפרשים בעלות טיפול רכב בין מוסכי יבואן ומוסכים מורשים שאינם מוסכי יבואן, שכן לא פעם עלות שעת עבודה במוסך יבואן גבוהה יותר ממוסך מורשה כללי, וככל שמספר שעות העבודה עולה, כך גם המחיר הכולל כמובן. כמו כן, מוסכי יבואן פעמים רבות מציעים חלקי חילוף מקוריים בלבד מתוך מחויבות לחברה היצרנית, בעוד מוסכים כלליים מאפשרים ללקוחות לבחור (במידה והדבר ניתן בהתאם לתקלה) בין חלקים מקוריים או חלופיים תקניים.

חשוב לדעת כי כל בעל רכב רשאי לטפל ברכבו בכל מוסך שיחפוץ מבלי לאבד את אחריות היבואן/יצרן, כל עוד מדובר במוסך מורשה, כלומר מוסך שפועל כחוק ברישיון משרד התחבורה. כך למשל, בעלי רכב טויוטה יכולים לטפל ברכבם אצל מוסך טויוטה מורשה שאינו מוסך יבואן, בעלי רכבי סקודה יכולים לבחור בשירותי מוסך סקודה מורשה שאינו מוסך יבואן וכו'.

בנוסף, כאמור, ניתן ומומלץ לגשת למוסך נוסף באם אתם חושדים שקיבלתם הצעת מחיר גבוהה שלא לצורך. יתכן ובבדיקה של מוסך אחר תגלו לדוגמה שלמעשה אין צורך כלל בהחלפת חלקי רכב או שמדובר על תקלה פשוטה ולא מורכבת כפי שהוצגה במוסך הראשון, כך שתוכלו לחסוך עלויות שעות עבודה כמו גם עלות חלקי חילוף.

ראנדן, מוסך בתלפיות, רואה חשיבות רבה במתן שירות מקצועי, אמין ושקוף לכלל לקוחותיו. לראנדן מעגל הלקוחות רחב ונאמן, ורואה בלקוחות מרוצים 'שגרירים' שיעידו על הערכים אשר מכתיבים את עבודתו. ראנדן מעניק שירותי מוסך מקצועיים לכל סוגי הרכב המיובאים לארץ בעלות של עד כ-20% פחות ממוסכי היבואן, ולקוחותיו נהנים משירות VIP אשר כולל איסוף הרכב והחזרתו ללקוח בסיום הטיפול.

לתיאום בדיקה ו/או קבלת הצעת מחיר חייגו 02-6780790, או לחצו – ראנדן – מוסך בירושלים

סגירת תפריט

קביעת טיפול