גיר רובוטי DSG סיאט

חברת סיאט (SEAT) הוקמה בשנת 1950. ב-1985 חתמה סיאט הסכם שיתוף פעולה עם קבוצת פולקסווגן, אך תוך שנה הפכה הקבוצה למחזיקת המניות העיקרית בחברה, וב-1990 השתלטה לחלוטין על החברה, ומכוניות סיאט התבססו מאז לחלוטין על הפלטפורמה של פולקסווגן. כמו יתר מותגי הרכב השייכים לקבוצת פולקסוואגן, גם בחלק מדגמי רכבי סיאט מותקן כיום גיר רובוטי.
גיר רובוטי DSG סיאט

הגיר הרובוטי של קבוצת פולקסווגן, SDG , הוצג לראשונה בשנת 2003. מדובר בתיבת הילוכים אוטומטית-רובוטית אשר מורכבת משתי תיבות ידניות נפרדות, לכל אחת בין 3 ל-4 הילוכים, ומצמד משלה.

היתרון בגיר רובוטי DSG  המותקן ברכבי סיאט הוא בכך שמחשב התיבה משלב מראש את ההילוך הבא בתיבה שאינה פעילה, וכך כאשר יש צורך להחליף הילוך, נותר לו רק לנתק את המצמד הפעיל, ולחבר את האחר. משמעות הדבר היא שיפור ביעילות הרכב. החלפת ההילוכים מהירה וחלקה יותר, וכתוצאה מכך גם  צריכת הדלק יעילה יותר.

תחזוקת גיר רובוטי SDG

כמו כל חלק מכני, תחזוקה נכונה של הגיר תבטיח מינימום תקלות ואורך חיים רב יותר. מומלץ להקפיד על טיפולים תקופתיים בזמן – אחת ל-60 אלף ק"מ. מרבית התקלות שעלולות להתרחש בגיר DSG , אשר נחשב לאמין, קשורות במערכת ההפעלה של הגיר – יחידת המכטרוניק.

בין הסימנים לתקלה בגיר רובוטי DSG ניתן למנות:

  • רעידות ברכב בזמן עמידה או בפקקים.
  • העברת הילוכים לא רציפה.
  • רעשים בזמן העברת הילוך.
  • עצירה של הרכב.

מוסך ראנדן בירושלים – טיפולים בתקלות גיר DSG

ראנדן, מוסך בירושלים, מציע מגוון שירותים מקיפים, ביניהם טיפול בתקלות גיר DSG ברכבי סיאט ויתר רכבי קבוצת פולקסווגן. מוסך ראנדן מחזיק בציוד ייעודי לבדיקת והחלפת מצמדי גיר DSG, וצוות המוסך עבר הכשרה מיוחדת בנושא, כך שברשותו הידע הדרוש לאבחון מהיר ותיקון מקצועי של תקלות DSG.

כל טיפולי הרכב במוסך מבוצעים תוך הקפדה על הסטנדרטים הגבוהים ביותר בתחום, ועל התאמה מלאה להוראות היצרן. מוסך ראנדן חבר באיגוד המוסכים וכן מחזיק בתו תקן 'אמנת השרות', אשר מבטיח שרות אדיב ומקצועי ללא פשרות.

אנו מזמינים אתכם לטפל בתקלות גיר DSG  במוסך ראנדן בירושלים, וליהנות משירות מקצועי ואדיב. מוסך ראנדן גובה מחירים הוגנים עבור הטיפולים, לא פעם בעלות נמוכה עד כדי 20% ממוסכי היבואן.

לתיאום טיפול רכב חייגו 02-6780790 או לחצו – מוסך ראנדן בירושלים

סגירת תפריט
Call Now Button

קביעת טיפול