איך לבחור מוסך סקודה בירושלים?

חברת סקודה הייתה עד שנות השמונים בבעלות צ'כית ולפיכך גם חלק מהגוש הסובייטי. החברה נקנתה לבסוף על ידי חברת וולפסווגן הגרמנית בשנות ה90 שהחלה לייבא לישראל את מכוניות הסקודה לישראל. מאז ועד היום עלתה בהדרגה הפופולאריות של מכוניות הסקודה עד כי בשנת 2015 הגיע הסקודה למותג השישי בהיקף מכירות הרכבים בישראל.
 

מוסך סקודה בירושלים

סוגי רכבי סקודה נפוצים

סקודה קנתה את אמינותה מחדש בזכות מנועים ששומרים על איכותם לשנים רבות. מאחר והחברה כיום שייכת לפולסווגן הגרמנית, רכבי סקודה משלבים טכנולוגיה גרמנית המספקת יעילות ואמינות בכבישים. מבין הדגמים הבולטים כיום בישראל ניתן למנות את רכבי הסקודה המשפחתיות-  סקודה אוקטוביה, סקודה ראפיד וסקודיה פייבוריט, את רכב המנהלים – סקודיה סופרב, את רכבי המיני- סקודה פאביה, סקודה סיטיגו ורכב המיני ואן- סקודה רומסטר וכן את סקודה יטי המהווה רכב פנאי ושטח.

מוסך סקודה בירושלים מקצועי ואמין

הפופולאריות של רכבי הסקודה העלתה מטבע הדברים את הביקוש עבור מוסך סקודה בירושלים מקצועי ואמין. ישנם מוסכים רבים המגדירים את עצמם כבעלי ניסיון וידע מקצועי ברכבי סקודה, אך בפועל רבים מהם אינם מספקים את השירות הנדרש ומשאירים את הלקוח עם נזק גדול יותר. טיפול במוסכים כללים שהסטנדרטים בהם אינם ברורים, יכולים לגרום יותר נזק מתועלת מאחר ואיכות חלקי החילוף נוטים להיות זולים והם אינם מחזיקים מעמד לאורך זמן. 
 

מוסך ראנדן בא לענות על צורכי הלקוחות החוששים מהמחירים הגבוהים של מוסכי היבואנים, אך עדיין רוצים לקבל חלקי חילוף איכותיים ושירות מקצועי במחירים נוחים.  מוסך ראנדן הינו מוסך סקודה בירושלים המחזיק בתו תקן 'אמנת השירות'. הצוות שלנו מוסמך ובעל ניסיון במכונאות רכבי סקודה ברמה המקצועית ביותר. חשוב לנו לשמר את מאגר הלקוחות שלנו ועל כן אנו דואגים לתת את השירות הטוב ביותר בירושלים תוך ביצוע טיפולי מוסך מקצועיים ברכבי סקודה בהתאם להוראות היצרן ומתן אחריות מלאה על הטיפול וחלקי החילוף.
 

צוות מכונאי הרכב של מוסך ראנדן בירושלים הינם בעלי ניסיון רב בטיפולים מקצועיים ברכבי סקודה ומשתמשים במכשור הטכנולוגי החדיש ביותר וציוד הדיאגנוסטיקה מהמתקדמים בענף. אנו מציעים מכלול שירותים עבור רכבי סקודה, הכוללים דיאגנוסטיקה ממוחשבת, טיפולים  תקופתיים, תיקון תקלות חשמל, טיפול במערכת מיזוג האוויר והקירור, טיפול בתיבות הילוכים רובוטיות ומצמדים כפולים, החלפת גלגלים ועוד. בעלי רכבי סקודה יכולים ליהנות משירות מקצועי ואמין של מוסך ראנדן הכולל איסוף הרכב מבית הלקוח אל המוסך בתלפיות והחזרת הרכב עד למקום עבודתו או ביתו של הלקוח.
 

לפרטים ומידע מקצועי צרו עמנו קשר טל': 02-6780790 ונשמח לענות לכל שאלה!

סגירת תפריט
Call Now Button

קביעת טיפול