שירותי מוסך מוזלים לסטודנטים בירושלים

שירותי מוסך מוזלים

אחזקת רכב מהווה חלק משמעותי מכלל ההוצאות של כל בעל רכב. ללא ספק הוצאות הרישוי, ביטוחי הרכב והוצאות הדלק מסתכמות לכדי הוצאה שנתית בלתי מבוטלת. עם זאת, גם שירותי מוסך – טיפולי רכב תקופתיים וטיפול בתקלות המתרחשות מעת לעת – מכבידים ללא ספק מבחינה כלכלית על כל בעל רכב. החזקת רכב בתקופת הלימודים הסטודנטיאליים יכולה להוות אתגר גדול במיוחד, שכן סטודנטים רבים עובדים בשכר נמוך יחסית ו/או עובדים במשרות חלקיות, וזאת במקביל לתשלום דמי לימוד גבוהים.

הזנחת אחזקת הרכב או טיפול ב'מוסכי מדרכה' לשם חיסכון בעלויות מסכנים את הנהג ויתר הנוסעים ברכב. חשוב לדעת כי טווחי מחירי טיפולי הרכב במוסכים רחבים, ולעיתים ניתן לקבל הצעות מחיר של מוסכים בירושלים וברחבי הארץ אשר נמוכים בעשרות אחוזים ממתחריהם באזור. ניתן לערוך השוואת מחירים ולמצוא מוסך מורשה מטעם משרד התחבורה שמעניק שירות מקצועי במחירים הוגנים.

ראנדן, מוסך בירושלים, מציע שירותי מוסך מקצועיים בסטנדרטים הגבוהים ביותר בתחום הרכב בהנחות משמעותיות לסטודנטים. המוסך מעניק 15% הנחה לסטודנטים על העבודה בטיפול רכב. בנוסף לשמירה על רמה מקצועית גבוהה במקביל למחירי טיפול הוגנים, המוסך רואה חשיבות רבה במתן שירות אדיב וליווי אישי לכל לקוחותיו בכל צורך ושאלה.

מוסך ראנדן מציע שירותים לכל סוגי הרכב המיובאים לארץ, כולל רכבים הנמצאים במסגרת אחריות יצרן, ומבלי לפגוע באחריות זו. כל טיפולי הרכב מבוצעים עפ"י הוראות היצרן, לא פעם בעלות מוזלת עד כדי עשרות אחוזים מעלויות טיפול במוסכי היבואן. כל זאת, תוך התחייבות לאחריות מלאה על טיפולי הרכב השונים ועל עבודתו. יש לציין שכל בעל רכב רשאי על פי חוק  לבחור את המוסך בו הוא מעוניין לטפל ברכבו, וכל עוד מדובר על מוסך מורשה מטעם משרד התחבורה, אין הדבר מסכן את אחריות היצרן/יבואן. כך, סטודנט המעוניין בשירותי מוסך פורד בירושלים יכול לטפל ברכבו גם במוסך כללי מורשה, ולאו דווקא במוסך היבואן.

סטודנטים אשר מתגוררים ו/או לומדים בירושלים מוזמנים לטפל ברכבם במוסך ראנדן בירושלים וליהנות משירות מקצועי, איכותי ואדיב וליהנות מהנחה משמעותית בעלות הטיפול. עוד יש לציין כי מוסך ראנדן מציע שירות בדיקת רכב לפני קנייה וייעוץ ללא תשלום! שירות זה יכול להועיל לסטודנטים אשר שוקלים לרכוש רכב יד שניה, שכן בדיקה ראשונית במוסך ראנדן יכולה לחסוך עלות בדיקה במוסך מורשה של רכב עם ליקויים ברורים או חסרונות אחרים שמעידים על אי התאמתו לצרכים של המתעניין בקנייתו. בנוסף, ייעוץ מקצועי יכול למנוע מצב של רכישת רכב במחיר שאינו תואם לסוג הרכב ולמצבו, גילוי תקלות רציניות ברכב, הוצאות בלתי צפויות ומפח נפש.

לקבלת הצעת מחיר, תיאום טיפול רכב, בדיקת רכב לפני קנייה ובכל שאלה אחרת, חייגו 02-6780790, או לחצו מוסך ירושלים

סגירת תפריט
Call Now Button

קביעת טיפול