מוסך ראנדן – אמינות מעל הכל

מוסך בירושלים - ראנדןאנו במוסך ראנדן מאמינים כי אחד הדברים שחשובים ביותר לבעלי רכב במוסכים הוא רמת האמינות שלהם. חוסר ידע בתחום מכונאות הרכב מעלה חששות אצל בעלי רכב ממצב בו המוסך יפברק תקלות בכדי להעלות את מחיר הטיפול ברכב. אמנם אנו מאמינים שמרבית המוסכים פועלים ביושר, אך גם המיעוט יכול להשפיע לרעה על התדמית של כלל המוסכים.

כבר קרה בעבר שהגיעו אלינו לקוחות ותיקים כמו גם לקוחות מזדמנים, ביצענו בדיקה לרכב, ולאחר שלא גילינו תקלה ווידאנו שהרכב אכן במצב תקין, שלחנו אותם לדרכם ללא כל תשלום. במרבית המקרים, אלו מחזירים טובה בדמות פידבק חיובי וכך הופכים לסוג של שגרירים עבור המוסך שממליצים עליו. זוהי מבחינתנו תמורה טובה הרבה יותר מהרווח שהיה מגיע מעלות בדיקת הרכב, ובוודאי מנזקי ביקורות שליליות מגביית עלות מופרזת.

לא פעם מגיעים אלינו בעלי רכב לאחר שקיבלו הצעת מחיר ממוסך אחר ומופתעים לגלות כי הבדיקה אצלנו העלתה שהבעיה שונה ממה שהוצג להם ועלות טיפול הרכב נמוכה באופן משמעותי ביותר. לא פעם מוצגות לבעל הרכב בעיות שבדיקה אצלנו מעלה שכלל אינן קיימות. לדוגמה, בעל רכב טויוטה קיבל הצעת מחיר באחד מן המוסכים בירושלים להחלפת בלמים ורכיבים נוספים בעלות של 5000 ₪. בבדיקה במוסך ראנדן עלה כי אין צורך להחליף את חלקי הרכב המדוברים ועלות התיקון הדרוש היא 1000 ₪ בלבד. במקרים מסוג זה, חוסר הידע של בעל הרכב ויכולתו לבדוק את חלקי הרכב ולהסיק מה מצבם בעצמו יכול ליצור מצב בו ישלם אלפי שקלים על תיקון ליקויים שאינם קיימים כלל.

במוסך ראנדן אנו מקפידים על מתן שירות מקצועי, אמין והוגן. כל לקוח נהנה מיחס האישי וליווי בדמות ייעוץ לקראת מכירת או קניית רכב, ייעוץ טלפוני כאשר יש חשש לתקלה ברכב וכל התייעצות אחרת בכל עת וללא תשלום. בנוסף, לקוחות המוסך נהנים משירותי VIP הכוללים איסוף של הרכב מן הלקוח והחזרתו בסיום הטיפול, כך שאינם צריכים להפסיד שעות עבודה.

בטווח הארוך עבודה ביושר ושירות איכותי מוכיחים את עצמם. המוסך נהנה ממעגל לקוחות רחב נאמן אשר גדל משנה לשנה, והוענק לו תו תקן 'אמנת השרות' המבטיח שרות אדיב ומקצועי. פעמים רבות לקוחות חדשים מגיעים כתוצאה מהמלצות בני משפחה וחברים ואף מהמלצות שלקוחות מפרסמים ברשתות החברתיות. אין תחליף להמלצה ומילה חמה, והדבר נכון כמובן לא רק בתחום המוסכים.

ראנדן, מוסך בתלפיות, הינו מוסך מורשה מטעם משרד התחבורה אשר מעניק שירותים מקצועיים לכל סוגי הרכב המיובאים לארץ. יש לציין שגם בעלי רכב תחת אחריות יבואן רשאים על פי חוק להכניס רכבם לטיפול בכל מוסך, כל עוד הוא מוסך מורשה, מבלי לאבד את האחריות. כך לדוגמה, מי שזקוק לשירותי מוסך יונדאי בירושלים יכול לטפל ברכבו בכל מוסך כללי מורשה, ופעמים רבות ליהנות מטיפול מקצועי בעלות נמוכה משמעותית ממוסך היבואן.

אנו מזמינים אתכם לנסות אותנו במוסך ראנדן. תאמו בדיקה או טיפול רכב, ואנו בטוחים שתיהנו מחוויית שירות מקצועית וטובה.

חייגו 02-6780790, או לחצו – מוסך ירושלים
 

סגירת תפריט
Call Now Button

קביעת טיפול