טיפים לבעלי רכב לפני טיפול מוסך בירושלים

מוסך בירושליםכל בעל רכב נזקק לשירותי מוסך מעת לעת, בין אם מדובר על טיפול תקופתי או תיקון תקלה ברכב. הכנסת הרכב למוסך עקב תקלה ברכב הינה חוויה ממנה חוששים לעיתים בעלי רכבים מן הסיבה הפשוטה שהם אינם מחזיקים בידע רב בתחום מכונאות הרכב, אינם מבינים באמת מה הבעיה ברכב, כיצד ניתן לתקנה, ומה העלות הסבירה לתיקון תקלה מסוג זה. גם כאשר מדובר על טיפול תקופתי, בעלי רכב רבים אינם באמת יודעים מה כרוך בטיפול, וודאי לאור העובדה שיתכנו שינויים בין טיפול אחד למשנהו, שכן ישנם אלמנטים שיש להתייחס אליהם בכל טיפול 15,000 בעוד אחרים נדרשים רק אחת לכמה טיפולים.

כאמור, החשש של רוב בעלי הרכב נובע מתוך התחושה שאין להם שליטה וזאת כתוצאה מחוסר ידע. חשוב לדעת כי מוסך אמין ומקצועי יספק שירותים תוך שקיפות מול הלקוח. זכותו של הלקוח לשאול שאלות ולקבל תשובות, גם עוד לפני ביצוע הטיפול עצמו.
באמצעות השאלות והבקשות הנכונות יוכל בעל הרכב לקבל את המידע
הנחוץ לו בכדי להחליט האם ברצונו לבצע את הטיפול במוסך המדובר.

כשירות לבעלי רכב אשר מחפשים מוסכים בירושלים לטיפול ברכביהם, מוסך ראנדן ריכז מספר טיפים שיעזרו לבעל הרכב לדעת מה עליו לשאול ולבקש לפני שיחליט לאיזה מוסך להכניס את רכבו:

  • כדי להימנע ממצב בו תגלו רק עם קבלת החשבון שבוצעו פעולות נוספות שלא ביקשתם, בקשו מראש הצעת מחיר מפורטת בה יהיה כתוב בדיוק אילו פעולות יבוצעו במסגרת טיפול הרכב, אילו חלקי רכב יוחלפו והאם יותקנו ברכב חלקי חילוף מקוריים או חלופיים. במקרים מסוימים בהם הדבר אפשרי, לאחר העלאת הרכב על 'ליפט' ובדיקה קצרה, יוכל מכונאי הרכב להראות לכם את החלק הפגום אשר מהווה את מקור התקלה, ולהסביר לכם במה יהיה כרוך הטיפול.
  • חשוב לציין כי הנכם רשאים להחליט האם ברצונכם שיעשה שימוש בחלקי חילוף מקוריים או חלופיים. שימוש בחלקי חילוף שאינם מקוריים אך עומדים בתקנים יכול להוזיל באופן משמעותי את עלות הטיפול/תיקון.
  • יש לדעת כי אתם יכולים לבחור את המוסך באופן חופשי ואינכם חייבים להכניס רכבכם למוסך היבואן, גם אם המכונית עדיין במסגרת האחריות. לעיתים ישנם הפרשים משמעותיים במחירי שעות עבודה וכן החלפים בין מוסכי יבואן למוסכים כלליים. לכן יעדיפו לדוגמא בעלי רכבי יונדאי להכניס רכבם לטיפול אצל מוסך יונדאי בירושלים שהינו מוסך כללי ולא למוסך היבואן. כל עוד מדובר על מוסך מורשה מטעם משרד התחבורה ולא 'מוסך מדרכה' שאינו פועל כחוק, בעל הרכב לא יאבד את האחריות.
  • בקשו ממכונאי הרכב אשר מטפל ברכבכם לעדכן אתכם במידה ונדרשת כל פעולה נוספת שלא פורטה בהצעת המחיר. ודאו מולו כי כל פעולה כזו לא תבוצע ללא אישורכם. חשוב שתדעו כי חריגה משמעותית (מעל 20%) מהצעת המחיר המקורית מחייבת את הסכמתכם.
  • בקשו שכל הפעולות יתועדו בספר הטיפולים של הרכב בכדי שתוכלו לעקוב לאורך זמן אחר הטיפולים השונים והתיקונים שבוצעו ברכב.
  • במידה והטיפול או תיקון הרכב כרוכים בהחלפת חלקים, בקשו לקבל את החלק שהוחלף בסיום הטיפול.
  • זכותכם המלאה לשאול שאלות נוספות ככל שיעלו ולבקש הסברים לגבי מה שבוצע, ולוודא כי קיבלתם את מלוא השירותים שהובטחו לכם טרם התשלום.

ראנדן, מוסך בירושלים, הינו מוסך מורשה כללי אשר מתחייב להעניק לכלל לקוחותיו שירות מקצועי, אמין והוגן, וזאת במחירים הנמוכים עד כדי 20% ממחירי מוסכי היבואן. כל טיפולי הרכב במוסך מבוצעים תוך התאמה מלאה להוראות היצרן ותוך שקיפות מלאה מול הלקוח.

לתיאום בדיקה או טיפול רכב, חייגו 02-6780790 או לחצו ראנדן – מוסך בירושלים. 

 

 
מוסך מיצובישי ירושלים  |  מוסך קאיה ירושלים  |  תקלות חשמל ברכב

סגירת תפריט

קביעת טיפול