טיפול מוסך בתקלות תאורה ברכב

טיפול מוסך בתקלות תאורהמערכת החשמל היא אחת מן המערכות החשובות ביותר בכל רכב, ולמעשה הרכב מהווה מעין תחנת כוח עצמאית, שכן המנוע שלו מייצר עבורו חשמל. מחסן החשמל של הרכב הוא המצבר, בו נאגרת כל האנרגיה החשמלית שצורכות המערכות השונות ברכב. אחת ממערכות אלה היא מערכת התאורה.

בכל רכב יש תאורה שפונה החוצה, כמו פנסים, פנסי איתות, אורות בלמים, רוורס ופנסי ערפל. ישנם גם גם אמצעי תאורה פנימיים שחלקם מאירים את לוח השעונים וחלקם את תא הנוסעים. תקלות במערכת התאורה ברכב יכולות לסכן את נוסעיו, שכן הן עלולות לפגוע ביכולת הנהג לראות כשורה את הכביש, לפגוע ביכולת נהגים אחרים לראות את הרכב ואיתותיו במהלך הנסיעה ועוד. לכן, יש לתקן תקלות תאורה ללא דיחוי. מעבר לסכנה הבטיחותית, תקלות במערכת התאורה עלולות להוביל לקבלת דו"ח והורדת נקודות.

בעוד ישנן תקלות קלות אשר רוב בעלי הרכב יכולים לטפל בהן בעצמם, דוגמת החלפת נורה שרופה, אך ישנן תקלות תאורה אשר מחייבות טיפול מוסך.

הסיבות האפשריות לתקלות תאורה ברכב מגוונות. בדרך כלל, כשעוצמת התאורה בכל המנורות נמוכה, יבדקו במוסך את רמת טעינת המצבר או את תקינות חיבורי מערכת החיווט החשמלית שמעבירה זרם לפנסים. כך גם במקרה של פנסים שלא מאירים כלל והנורה שבהם עדיין תקינה.

מומלץ למצוא מוסך בירושלים אשר מחזיק בציוד דיאגנוסטיקה ממוחשב מתקדם ובצוותו חשמלאי רכב מוסמך בכדי לוודא כי התקלה תאותר, תאובחן ותתוקן כהלכה, גם כאשר מדובר על תקלה מורכבת.

ראנדן, מוסך בתלפיות, מציע מגוון רחב של שירותי מוסך, ביניהם גם תיקון של תקלות חשמל ברכב, ובכלל זאת במערכת התאורה. תיקונים מסוג זה מבוצעים על ידי צוות חשמלאי רכב מנוסים, אשר עוברים השתלמויות והכשרות באופן שוטף, וזאת במטרה לתת את המענה המקצועי והיעיל ביותר. המוסך מציע בנוסף שירותי אבחון מתקדם באמצעות מכשור טכנולוגי לאיתור תקלות רכב, ובצוותו עובדים בעלי הכשרה וניסיון רב בתחום אבחון הרכב הממוחשב.

לתיאום בדיקה או טיפול רכב, חייגו 02-6780790 או לחצו ראנדן – מוסך בירושלים. 

 

 
מוסך קאיה ירושלים  |  מוסך מיצובישי ירושלים  |  מוסך הונדה ירושלים

סגירת תפריט

קביעת טיפול