בדיקת רכב לפני קנייה


בדיקת רכב לפני קניהרכישת רכב מהווה את אחת מן ההוצאות הגדולות של אדם במהלך חייו, ולכן עליו לבדוק היטב האם קניית רכב ספציפי שבחר הינה כדאית. רבים מעדיפים לקנות רכב משומש, מטעמי תקציב, משיקולי עלות מול תועלת, כרכב ראשון לנהג צעיר או מכל סיבה אחרת.

מתלבטים בין מספר דגמי רכבים? מוסך ראנדן ישמח לעמוד לרשותכם ולייעץ לכם באשר ליתרונות ולחסרונות של כל דגם, כך שתוכלו להשקיע את המאמצים בחיפוש אחר הרכב הנכון והמתאים לכם. מוסך ראנדן הינו מוסך בירושלים אשר נותן שירות לכל דגמי הרכבים, ולכן יכול לתת ייעוץ מקיף הודות לידע הרב ולניסיון אשר צבר לאורך שנים.

לאחר שהחלטתם איזו מכונית אתם רוצים, ומצאתם מוכר רכב מסוג זה, וודאי תרצו לוודא שהרכב הינו אכן במצב עליו הצהיר המוכר, ושלא תגלו "הפתעות" לא נעימות לאחר הרכישה. בעת רכישת רכב משומש, אין ברשותכם את אחריות היצרן ממנה נהנים בעת רכישת רכב חדש למשך מספר שנים, ולכן רכישת רכב משומש כרוכה בסיכון מסוים, בייחוד עבור רוכש בלתי מנוסה. בקניית רכב משומש תרצו לוודא כי לא תיאלצו לגשת למוסך באופן תדיר לטיפול בתקלות ובכך תבזבזו זמן יקר ולא מעט כסף. תיקון תקלות חמורות ברכב משומש יכולות להביא לעלויות גבוהות, שאינן מצדיקות לעיתים את החזקת הרכב ורכישתו מלכתחילה.

מומלץ שלא לרכוש רכב משומש ללא בדיקתו במכון בדיקה מורשה, ולרוב עלות הבדיקה תשולם על ידיכם, הקונים. רצוי לגשת לבדיקת הרכב באחד ממכוני הרישוי או מכוני בדיקה מורשים על ידי משרד התחבורה שאתם בחרתם ולא המוכר. ללא ספק, בדיקה כזו תבטיח לכם שתקבלו תמונה אמיתית לגבי מצב הרכב, תקינותו או הליקויים שבו. עם זאת, העלות של בדיקה כזו אינה זניחה ועומדת כיום על מאות שקלים, וייתכן שלאחר הבדיקה תחליטו שלא לרכוש את הרכב. עלות בדיקת רכב לפני קנייה עומדת על סכום ממוצע של 600 ₪ עבור מכונית פרטית. במידה ומדובר על מכוניות מפוארות, רכבי שטח גדולים, רכבים מסחריים וכו', העלות יכולה להגיע גם ל-800 ₪. ביצוע מספר בדיקות לרכבים שונים יכול לגרור הוצאה של אלפי שקלים, אשר הופכת את תהליך חיפוש הרכב ללא כדאית.

לכן, מוסך ראנדן מציע בדיקה ראשונית של הרכב וייעוץ ללא עלות(!) במטרה להחליט האם כדאי לכם לגשת למכון בדיקה מורשה או לא, בהתאם למצב הרכב והסכום המבוקש עליו. מחיר השוק פעמים רבות שונה מאד ממחיר המחירון, וייתכן והמחיר הנדרש עבור הרכב הנדון גבוה מדי. מחיר הרכב המבוקש ביחס למספר הקמ"ש שלו הינו אספקט נוסף שיש לבדוק. הצוות המקצועי במוסך ראנדן יוכל לענות על שאלות אלו, ויחד עם ממצאי הבדיקה הראשונית להמליץ האם לגשת למכון בדיקה או לא.

גם לאחר בדיקת הרכב במכון, תוכלו לחזור למוסך ראנדן עם טופס הסיכום שתקבלו בסיומה של בדיקת הרכב להמשך התייעצות. במידה והתגלו ליקויים, עלולים להיות להם השלכות בטיחותיות, מעבר להשלכות הכלכליות, ונהיגה ברכב שאינו תקין יכולה להוות סכנה לנהג וליתר נוסעי הרכב. לכן, ראנדן, מוסך בתלפיות, מציע ייעוץ נוסף, קבלת הסברים על ממצאי הבדיקה, וקבלת הערכת עלויות תיקון הרכב בהתאם לליקויים שנמצאו. כך, תוכלו לקבל תמונה מלאה ואובייקטיבית באשר למצב הרכב, ולהגיע להחלטה הנכונה באשר לכדאיות רכישת הרכב עבורכם.

שירות הייעוץ שמציע מוסך ראנדן יכול לחסוך לכם מפח נפש והוצאות מיותרות בסדר גודל של אלפי שקלים!

מלאו "טופס הזמנת טיפול / שירות" או לחצו ליצירת קשר עם מוסך ראנדן בירושלים
סגירת תפריט
Call Now Button

קביעת טיפול