הכנה לטסט

הכנה לטסט - טסט לרכב - מוסך ראנדןבישראל, כל בעל רכב מחויב לערוך טסט לרכב (חידוש רישיון רכב) פעם בשנה. במידה והרכב בן יותר מ-19 שנים, הוא מחויב לערוך טסט לרכב פעמיים בשנה. מטרת הטסט של משרד התחבורה היא לוודא כי הרכב עומד בתקני הבטיחות מבחינת בלמים, היגוי, צמיגים, תאורה, איתות ועוד. ניתן לחלק את הבדיקות הנערכות לשם חידוש רישיון הרכב לשני סוגים:

* בדיקות ויזואליות – מטרתן לאתר סדקים, קרעים ופגמים שונים ברכיבי הרכב.
* בדיקות תחת מאמץ – לדוגמא, בדיקת הבלמים, בדיקת הגזים היוצאים מצינור המפלט ועוד.

מוסך ראנדן מציע שירותי הכנה לטסט בירושלים. אנשי המקצוע שלנו בודקים במהלך הכנה זו את כל הרכיבים ומנגנוני הרכב אשר נבחנים במהלך טסט לרכב. יש לזכור כי במידה והרכב לא עובר את הטסט, יש לבצע תיקונים, לגשת שוב למכון הרישוי ולבצע טסט חוזר בתשלום נוסף, בתקווה כי הרכב יעבור הפעם את הבחינה בצורה תקינה.

ישנן בדיקות אותן ניתן לערוך לבד, כגון בדיקת מצב המגבים, פנסי הרכב והצמיגים. לדוגמא, גם בעין בלתי מקצועית וללא מכשור מיוחד, תוכלו לראות האם הגומי במגבים קרוע, לרכוש מגבים חדשים ולהחליפם. עם זאת, ישנן בדיקות רבות וחשובות, כגון בדיקת מערכת הבלמים, אותם לא ניתן לבצע, אלא במוסך על ידי אנשי מקצוע. הכנה לטסט במוסך ראנדן כוללת, בין היתר, בדיקות במערכות הבלמים, ההיגוי והחשמל, כגון בדיקת משטחי חיכוך הבלמים, מרווח בלם היד, המתלה הקדמי, חופש מערכת ההיגוי, בולמי הזעזועים, פנסי הרכב ועוד. כל הבדיקות נערכות תוך שימוש במכשור המתקדם בתחום הרכב, ועל ידי אנשי מקצוע מתמחים בתחומם.


הכנה לטסט מומלצת בעיקר לבעלי רכבים ממודלים ישנים, שנתקלים לעיתים קרובות יותר בתקלות המצריכות תיקונים כתנאי לחידוש רישיון רכב. הכנה לטסט במוסך ראנדן בירושלים תאבחן מבעוד מועד תקלות שעלולות להתגלות במהלך הטסט. מוסך ראנדן, אשר מציע שירותים לכל סוגי הרכבים, מציע אבחון ותיקון התקלות, במידה ויימצאו, באופן מקצועי ומהיר, ובמחירים נוחים. לאחר הכנה לטסט בירושלים במוסך ראנדן, הרכב יעבור את הטסט בפעם הראשונה, כך שיחסכו מבעל הרכב ריצות והוצאות מיותרות, ולא פחות חשוב מכך, הוא יהיה שקט עם הידיעה כי הוא ובני משפחתו נוסעים ברכב תקין ובטוח.

לתיאום הכנה לטסט בירושלים, פנו אלינו באמצעות טופס הזמנת טיפול / שירות או באמצעות פרטי הקשר – מוסך בירושלים – ראנדן.

סגירת תפריט

קביעת טיפול